З нагоди Дня працівників освіти проведено урочистості

30 Вересня 2021, 10:09

03 жовтня професійне свято відзначають люди, професія, яких займає по-справжньому всенародне визнання, адже саме їх справедливо називають сіячами розумного, доброго та вічного. З нагоди відзначення Дня працівників освіти у Палаці культури ім. Лесі Українки відбулися урочисті.

З професійним святом освітян громади привітали міський голова Микола Боровець, секретар міської ради Оксана Гвозденко, начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук, голова міської організації профспілки працівників освіти у науки, заслужений працівник освіти України Василь Неук, ветеран освіти міста Людмила Гончарук, голова батьківського комітету Ліцею №1 Світлана Савчук.

У своєму виступі міський голова Микола Боровець подякував освітянам за їх нелегку працю, за формування майбутнього країни та побажав міцного здоров’я, радості, щастя і достатку.

За традицією, у цей святковий день, за сумлінну плідну працю, значні успіхи у професійній діяльності, особистий внесок у справу навчання і виховання молодого покоління працівників освіти громади нагородили відзнаками. Зокрема, Нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Василь Сухомлинський», Нагрудними знаками Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти», Подяками Міністерства освіти і науки України, Почесними грамотами Новоград-Волинської міської ради, Подяками міського голови, Нагрудним знаком ЦК Профспілки працівників освіти і науки України «Профспілковий лідер», Грамотами ЦК Профспілки працівників освіти і науки України, Грамотами Федерації профспілок Житомирської області та Грамотами обласного комітету профспілки працівників освіти і науки України. Також відповідно до наказу управління освіти і науки міської ради 7 імен освітян занесено до Книги пошани та 19 імен на Дошку пошани.

За ініціативи начальника управління освіти і науки міської ради Тетяни Ващук вперше кращих працівників освіти громади нагородили статуетками «Сузір’я найвищих досягнень» у п’яти номінаціях:

– Успіх;

– Талант;

– Рекорд;

– Тріуф;

– Прогрес.

Також на урочистостях були присутні ветерани освіти, які з позиції досвідчених професіоналів своєї справи дали мудрі настанови та рекомендації освітянам.

Поміж відзначень лунали вокальні та тішили око хореографічні композиції презентовані освітянам талановитими жителями громади.

 

Чат-бот Гаряча лінія