З нагоди Дня рятівника в 10-й державній пожежно-рятувальній частині відбулись урочисті збори

17 Вересня 2019, 15:55

Професійне свято працівників усіх аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадян, які внесли свій вагомий внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей відзначили в Новограді-Волинському 17 вересня 2019 року.

З нагоди Дня рятівника секретар міської ради Василь Остапчук та начальник відділу з питань цивільного захисту міської ради Анна Висоцька взяли участь в урочистих зборах, що відбулися в актовій залі 10-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління  Державної  служби України  з надзвичайних ситуацій  у Житомирській області.

Особовий склад 10-ї державної пожежно-рятувальної частини Новограда-Волинського цілодобово підтримує постійну бойову готовність задля боротьби з незваним лихом і завжди готовий якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

Секретар міської ради Василь Остапчук привітав особовий склад пожежно-рятувальної частини з професійним святом та повідомив, що на виконання програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2019-2021 роки,  рішенням Новоград-Волинської міської ради від 05 вересня 2019 року «Про внесення змін до міського бюджету міста Новограда-Волинського на  2019 рік» Новоград-Волинському міськрайонному відділу УДСУ з надзвичайних ситуацій у Житомирській області затверджено 70,0 тис. грн., з яких на придбання паливно-мастильних матеріалів – 60,0 тис. грн. та придбання пожежних рукавів – 10,0 тис. грн.

Також кращим пожежникам-рятувальникам були вручені відзнаки. Так, Почесними грамотами міської ради нагороджено Повторейка Віталія (капітана служби цивільного захисту), Гутеля Віктора (сержанта служби цивільного захисту) та Янковця Олександра (сержанта служби цивільного захисту). Подяки міського голови оголошено Павловському Миколі (майору служби цивільного захисту) та Повторейко Ірині (старшому сержанту служби цивільного захисту).  

 

 

Чат-бот Гаряча лінія