З нагоди Дня усиновлення відбулося святкове засідання клубу «Родоцвіт»

2 Жовтня 2019, 16:35

За гарною традицією з нагоди Дня усиновлення Новоград-Волинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організував засідання клубу для прийомних сімей «Родоцвіт», який до того ж цьогоріч святкує ювілейну 10 річницю з дня офіційного заснування.

Відтак, 1 жовтня у музеї родини Косачів відбулися урочисті вітання для прийомних сімей та батьків-вихователів з дитячого будинку сімейного типу.

Для урочистого відкриття зустрічі до вітального слова було запрошено в.о. міського голови Оксану Гвозденко: «Турбота про дітей, які з тих чи інших причин втратили сім’ю – наше спільне завдання, обов’язок влади, суспільства, держави. Наше місто завжди популяризувало сімейні форми виховання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Перша прийомна сім’я була створена у 2006 році. Всього за цей період на території міста успішно функціонувало 14 прийомних сімей, в яких виховувалося 22 прийомні дитини. На даний час у Новоград-Волинській міській ОТГ функціонують 5 прийомних сімей та дитячий будинок сімейного типу, де виховується троє власних та шестеро прийомних дітей».

Оксана Василівна подякувала прийомним батькам та батькам-вихователям за сміливість і прагнення зігріти теплом сімейного затишку серця потребуючі любові та піклування. «Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше – щастя мати родину. Ви достойні найвищих почестей і нагород!» – наголосила в.о. міського голови.

Як підкреслила модератором заходу – директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Антоніна Лапинська: «Міська влада завжди з шаною та глибокою повагою ставиться до тих, хто не байдужий до дитячої долі. Свідченням цього є щорічне відзначення прийомних сімей у відкритому рейтингу «Гордість міста», привітання діток до Дня захисту дітей, до новорічних свят. А також свідченням підтримки сімейних форм виховання є купівля житла для дитячого будинку сімейного виховання, пошук благодійників для облаштування будинку та встановлення сонячного колектора».

Також з вітальним словом до присутніх звернулися директор департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Лілія Хрущ, голова наглядової ради ПрАТ «Новоград-Волинський хлібозавод» Ольга Мізернюк, від прийомних сімей Ніна Маліновська.

Не обійшлося й без подарунків. Так, від ПрАТ «Новоград-Волинський хлібозавод» було вручено смаколики для дітей та хлібобулочні вироби для дорослих. За що подяка генеральному директору підприємства Сергію Портянко. А також прийомні сім’ї та батьки-вихователі від Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді отримали в подарунок скатертини, які є важливим атрибутом для будь-якого сімейного торжества.

На завершення директор музею родини Косачів Людмила Гамма провела для усіх бажаючих екскурсію музеєм.

Оксана Талько, начальник відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія