З нагоди Міжнародного дня вишиванки у бібліотеках громади пройшло ряд заходів

20 Травня 2022, 10:58

У дитячій бібліотеці ім. Олени Пчілки організували фото-зону та перегляд відеофільму «Цікавинки на хвилинку», також відеофільм «Чарвний світ вишиванки» переглянули у бібліотеці-філії №1.

Бібліотекарі бібліотеки-філії №2 розповіли багато цікавих фактів про вишиванку під час години духовності «Вишиванка – національна святиня». Діти ознайомились з орнаментами української вишивки, які збирала Олена Пчілка та переглянули відеофільм про національний одяг різних регіонів України.

У бібліотеці-філії №3 презентували виставку-натхнення читачки бібліотеки Юлії Новак «Любов’ю створена краса». Бісеринка за бісеринкою акуратно покладені на різнокольорові картини – ікони оживають на білосніжному полотні, пейзажі в різні пори року чарують красою, розсипаються на рушниках ніжні пелюстки троянд і маків.

18 травня на базі бібліотеки-філії ім. Лесі Українки відбулась година фольклору «Мати долю вишивала», участь у якій взяли члени лабораторії професійної творчості на тему «Місія бібліотеки у сприянні національно-патріотичному вихованню: вимоги сьогодення».

У День вишиванки в центральній бібліотеці ім. Юрія Ковальського пройшла зустріч з майстринею, яка творить прикраси з бісеру, Тетяною Дрань. Із самого дитинства Тетяна захоплювалася вишивкою та виробами із бісеру. Її персональні виставки проходять не тільки в рідному місті , а й в інших містах України.

Також з нагоди Міжнародного дня вишиванки заходи відбулись у:

– бібліотеці-філії №4 с. Майстрів (година народознавства «А над світом вишиванка цвіте»);

– бібліотеці-філії №5 для юнацтва (виставка «Україна моя вишивана»);

– бібліотеці-філії №6 с. Наталівка (година спілкування «Квітуча моя УКРАЇНА»);

– бібліотеці-філії №7 с. Пилиповичі (флешмоб фото-світлин «Мені сорочку мама вишивала»);

– бібліотеці-філії №9 с. Дідовичі («У рідному краї цвітуть вишиванки»).

Чат-бот Гаряча лінія