З нагоди Міжнародного дня захисту дітей у міському парку культури та відпочинку Новограда-Волинського провели святкові заходи

1 Червня 2017, 19:19

Щороку, у перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають Міжнародний день захисту дітей.

З нагоди свята, 1 червня 2017 року у міському парку культури та відпочинку на дітей та дорослих чекало безліч розваг, веселощів, атракціонів, подарунків та звичайно смачне морозиво. Тут були організовані майстер-клас з декоративно-ужиткового мистецтва та виставка-ярмарок творчих робіт вихованців гуртків і майстрів декоративно-ужиткової творчості, цікаві конкурси, вікторини, квести, а також відбулося відкриття літнього оздоровчого сезону 2017 року та дитячого майданчика „Мультяшки“, працював ігровий майданчик та фотозона «Діти – майбутнє України».

Під час концертно-розважальної програми, підготовленої силами наставників і вихованців Палацу дітей та молоді і шкільних дитячих колективів міста, з вітальним словом до присутніх звернулася начальник служби у справах дітей Тетяна Бучинська, яка від імені міського голови Віктора Весельського, міської влади та себе особисто побажала малечі щасливого дитинства, розуміння з боку батьків, сяючих посмішок та здійснення усіх мрій і задумів.

Заряд позитивних емоцій отримали і діти, і дорослі. Кожен зміг проявити себе, взяти участь у цікавих конкурсах та отримати смачні призи.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія