З нагоди професійного свята привітали підприємців громади

2 Вересня 2022, 18:04

У підприємництва України сьогодні свій фронт, адже забезпечувати економічну безпеку, надавати робочі місця, виплачувати заробітну плату працівникам в реаліях воєнного стану вкрай складно. Стабільна економіка – це наповнення бюджету, підтримка Збройних Сил України, а отже наближення Перемоги.

Уже традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця. Це свято запроваджене з урахуванням великої ролі підприємництва і приватної ініціативи у вирішенні соціально-економічних проблем і визнанням його впливу на формування, становлення і розвиток національної економіки.

Підприємці нашої громади – це сміливі, рішучі, ініціативні люди, які створюють умови для власного добробуту і процвітання громади, є благодійниками та меценатами, підтримують соціальні ініціативи.

У Новоград-Волинській міській територіальній громаді здійснює діяльність більше 600 юридичних осіб та 2656 фізичних осіб-підприємців. Серед фізичних-осіб підприємців найбільш розповсюдженою сферою діяльності є торгівля – 55%, послуги з перевезення – 7%,  ІТ-послуги  – 7% та  послуги краси – 6%.

У переддень професійного свята підприємці громади приймали вітання від міського голови Миколи Боровця та начальника відділу економічного планування та підприємницької діяльності міської ради Алли Володіної.

Символічні відзнаки вручено:

– ПП «Меблева фабрика «Мирт» – директор Ющенко Олександр Миколайович;

– ПрАТ «Новоград-Волинський хлібозавод» – директор Портянко Сергій Федорович;

– ПрАТ «ВКФ «Леся» – голова спостережної ради Сиченко Микола Вікторович;

– ТОВ фірма «Новофарм – Біосинтез» – директор Перерва Валерій Ігоревич;

– ТОВ «Нові ласощі – Житомир» – директор Хистовий Валерій Борисович;

– ПП «Моноліт – Індустрія» – директор Долнер Анатолій Вікторович;

– ФОП Олейник Ігор Олександрович;

– ФОП Канюка Сергій Володимирович, голова правління ТОВ «Рубін»;

– ФОП Мясковський Олександр Павлович;

– ФОП Горбовський Володимир Людвигович;

– ФОП Пелешок Віктор Миколайович;

– ФОП Барак Микола Павлович;

– ФОП Седлецький Віктор Антонович;

– ФОП Савчук Сергій Миколайович;

– ФОП Зубар Сергій Васильович;

– ФОП Папіш Віктор Юрійович;

– ФОП Захар’ян Олександр Олександрович;

– ФОП Рудницький Дмитро Вікторович;

– ФОП Седлецький Роман Анатолійович;

Усім присутнім, а в їх обличчі усім підприємцям громади, висловили вдячність за те, що в нелегкий для України час зайняли патріотичну позицію, залишилися в Україні та продовжують брати активну участь у вирішенні економічних та соціальних проблем, підтримувати ЗСУ та наближати Перемогу.

Чат-бот Гаряча лінія