З нагоди професійного свята та 85-річчя від дня створення ДП «Новоград-Волинське ДЛМГ» відбулись урочистості

17 Вересня 2021, 17:45

Щорічно у третю неділю вересня професійне свято відзначають працівники лісового господарства, лісової та деревообробної промисловості України. З цієї нагоди та 85-річчя від дня створення ДП «Новоград-Волинське досвідне лісомисливське господарство» відбулись урочистості.

У далекому 1936 році з’явився Новоград-Волинський лісгосп, сьогодні ДП «Новоград-Волинське досвідне лісомисливське господарство» – успішне підприємство, яке реалізовує свою продукцію як на внутрішніх, так і зовнішніх ринках збуту, збільшуючи об’єми виробництва та покращуючи її якість.

До складу ДП «Новоград-Волинське ДЛМГ» входить шість лісництв, цех деревопереробки і переробки відходів, нижній механізований лісосклад на станції Новоград-Волинський -1, автоколона з ремонтними майстернями.

Загальна площа лісового господарства підприємства становить 30169,4 га., в т. ч. покрита лісом 25975 га, із них штучного походження (лісові культури) 11841 га. Середньоспискова чисельність працівників 650 чоловік.

З нагоди професійного свята та 85-річного ювілею від дня створення підприємства до вітань долучилися в.о. міського голови Оксана Гвозденко, заступник міського голови Ірина Гудзь та начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук, які побажали колективу та директору підприємства Степану Нусбауму міцного здоров’я, щастя, завжди бути згуртованим та у єдності духу долати всі виклики сьогодення.

«Кожного дня ваша сумлінна, невтомна та відповідальна робота забезпечує надійний захист зелених масивів, раціональне використання та відтворення лісів, потреби у продукції лісового господарства та покращує екологічний стан довкілля. Висловлюю слова вдячності за вашу щоденну нелегку працю, професіоналізм, відданість своїй справі, численні благодійні та меценатські ініціативи, допомогу у розвитку громади. Щиро бажаю вам успіхів, віри і наполегливості у досягненні поставленої мети, міцного здоров’я, родинного щастя, миру та достатку!», – у вітальному слові побажала в.о. міського голови Оксана Гвозденко.

За сумлінну працю, професіоналізм, відданість своїй справі та з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівників лісу Почесною грамотою міської ради нагороджено:

Сергія Карплюка, майстра лісозаготівель лісопромислового комплексу;

Ірину Ковальчук, верстатницю лісопромислового комплексу;

Ольгу Кушнаренко, сортувальницю матеріалів та виробів з деревини;

Валерія Павлюка, водія автотранспортних засобів.

Бажаємо підприємству стабільності, подальшого розвитку і процвітанні, а працівникам – добробуту, успіхів у роботі, оптимізму та натхнення в щоденній праці.

 

Чат-бот Гаряча лінія