З першого вересня українські школярі та студенти повертаються до звичного навчання у приміщеннях навчальних закладів

8 Червня 2022, 17:17

За словами заступника Міністра освіти та науки Андрія Вітренка, в новому навчальному році всі діти, студенти, учні мають піти до шкіл, університетів, коледжів та закладів профтехосвіти.

Не винятком стане й Житомирщина. Освітяни області наразі активно готуються до нормального навчального процесу з урахуванням ризиків які несе з собою воєнний час.

Наразі фахівці Департаменту освіти і науки Житомирської ОВА спільно з територіальними громадами проводять моніторинг наявних укриттів та бомбосховищ на їх готовність для убезпечення вчителів та учнів на випадок оголошення повітряних тривог.

«На початок квітня майже 20% учнів, студентів разом з батьками були вимушені виїхати за межі області або за кордон. Але на сьогодні ми говоримо про позитивну тенденцію, а саме: майже 24 тисячі дітей повернулися до рідних домівок. Це говорить про те, що вже зараз ми маємо готуватися до нових викликів у галузі освіти. Освітній фронт гідно проявив себе впродовж війни та кожного дня своєю невтомною працею наближає день Перемоги. Переконаний, що дуже скоро кожна дитина та кожен працівник повернеться до освітнього процесу та зустрінуться у коридорах шкіл та садочків», – наголошує начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

Разом – ми сильні! Ми – це Україна!

 

Житомирська обласна військова адміністрація

Чат-бот Гаряча лінія