З робочим візитом відвідали Міністерство освіти і науки України заступниця міського голови Наталія Борис та начальниця управління освіти і науки Тетяна Ващук
![З робочим візитом відвідали Міністерство освіти і науки України заступниця міського голови Наталія Борис та начальниця управління освіти і науки Тетяна Ващук](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/417436522_1113132846657112_8698673147198575858_n.jpg)
29 січня з робочим візитом відвідали Міністерство освіти і науки України заступниця міського голови Наталія Борис та начальниця управління освіти і науки Тетяна Ващук.
Головне питання з яким звернулися до фахівців міністерства було обговорення можливостей участі у конкурсному відборі проєктів будівництва споруд цивільного захисту у закладах освіти відповідно до нових будівельних норм та залучення коштів на їх реалізацію як державної субвенції, так і коштів міжнародних організацій.
В цілому отримали кваліфіковані роз’яснення з вищезазначеного питання та напрацювали план дій.
Дякуємо співробітнику Міністерства освіти і науки Аллі Давидович за організацію зустрічі.