За додаткове виконання дезінфекції в дитячих садочках помічникам вихователів здійснюється доплата

22 Червня 2020, 10:27

За ініціативи заступника міського голови Оксани Гвозденко на час карантину помічникам вихователів у ДНЗ буде здійснюватися доплата у розмірі 10 % за роботу з дезінфікуючими засобами.

Дотримання санітарно-епідеміологічних вимог, які запроваджені в умовах адаптивного карантину перебувають на контролі відповідальних посадових осіб.

Варто зазначити, що помічниками вихователів відповідно до графіків проводиться дезінфекція поверхонь та кварцування приміщень, а також кожні 2 години дезінфікуються дитячі іграшки. При вході до закладів та всередині встановлені антисептики для рук, наявні одноразові паперові рушники, вилучені м’які іграшки та килими, виховательки протягом дня знаходяться у масках, вихованці в групах перебувають з урахуванням дотримання дистанції.

Чітке виконання розробленої інструкції (Регламенту) з зазначеними вимогами дотримання в закладах протиепідемічних заходів є вкрай важливим та систематично перевіряється членами робочої групи.

Дякуємо управлінню освіти і науки міської ради та працівникам дошкільних навчальних закладів за добросовісне та відповідальне ставлення до здоров’я дітей.

Олена Обух, головний спеціаліст відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія