За проханням жителів міста досліджено питну воду із громадських криниць
![За проханням жителів міста досліджено питну воду із громадських криниць](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/group-656-1.png)
За проханням жителів міста, фахівцями Звягельського районного відділу ДУ «Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», згідно угоди, 20.12.2023 року були відібрані та досліджені за санітарно-хімічними i мікробіологічними показниками, проби питної води із громадських криниць міста за адресами: провулок Луговий,4 (р-н Смолки) та вул. Лісовського,46.
За дослідженими показниками проби води відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.4-171 -10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною», затвердженими наказом МОЗ України № 400 від 12.05.2010 p.