За результатами атестації призначено начальника Новоград-Волинського відділу поліції

7 Вересня 2016, 5:58

7 вересня 2016 року особовому складу Новоград-Волинського відділу поліції представили нового очільника. Представив підполковника Юрія Кононенка заступник начальника Головного управління Національної поліції в Житомирській області – начальник кримінальної поліції, капітан поліції Валерій Бондар.

Наразі в Україні триває реформа правоохоронних органів. Тож, отримавши позитивні результати атестації, Юрія Миколайовича призначено начальником Новоград-Волинського відділу поліції, до складу якого входять Баранівське, Ємільчинське, Романівське та Пулинське відділення.

Вітаючи з призначенням міський голова Віктор Весельський підкреслив першочергові напрямки спільної роботи, запевнив про підтримку і взаємодію у правовому полі, висловив сподівання на плідну співпрацю та взаєморозуміння, а також вручив сувеніри із символікою міста.

Нагадаємо, що 19 липня цього року в актовій залі приміщення Новоград-Волинського відділу поліції Юрія Миколайовича було представлено як виконуючого обов’язки на даній посаді. Новий посадовець має звання підполковник поліції, вислуга в ОВС – 28 років, останнє місце роботи – командир взводу батальйону „Дніпро-1” ГУМВС України в Дніпропетровській області.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія