«За рік у бібліотеці…»

3 Січня 2017, 4:51

Колектив центральної дитячої бібліотеки 29 грудня 2016 року   прозвітував перед громадою міста за роботу, що проводилася впродовж звітного періоду. Діти розіграли сценку про те, якою вони бачать свою улюблену бібліотеку, також до уваги присутніх запропонували відео презентацію заходів, що проводилися впродовж року.

Велика подяка за присутність та підтримку соціальним партнерам, з якими ми співпрацюємо, гостям, читачам, пересічним звягельчанам, які цікавляться  роботою бібліотеки.

Зі словами привітання та подяки виступили: вихователь ДНЗ №6 «Дзвіночок» Михнюк Світлана Петрівна, духовний наставник недільної школи для дітей з обмеженими фізичними можливостями протоієрей Петро Зінчук, головний спеціаліст центру соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді Харченко Людмила Станіславівна, голова міської ветеранської організації Парфьонов Василь Олександрович, який вручив подяку колективу ЦДБ за плідну співпрацю з патріотичного виховання підростаючого покоління  на славних традиціях старшого покоління.

Підсумки роботи підвела директор міської централізованої бібліотечної системи Онищук Людмила Вікторівна. Також вона зробила гарний новорічний подарунок, повідомивши присутніх про позитивну відповідь топонімічної комісії на звернення читачів центральної дитячої бібліотеки про надання бібліотеці імені Олени Пчілки.

Робота колективу центральної дитячої бібліотеки була оцінена на «відмінно».

Шановні маленькі та дорослі звягельчани, ми з вами будемо працювати разом і в наступному році!

До нових зустрічей у привітних теплих стінах центральної дитячої бібліотеки!!!

З наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим! Злагоди, миру, радісних миттєвостей та доброго здоров′я кожному з вас!

 

Чат-бот Гаряча лінія