За участі міського голови Віктора Леонідовича Весельського розглянуто звернення громадян щодо земельних спорів з виїздом на місця

18 Січня 2017, 6:01

Земельні спори — це вид правовідносин, пов’язаних із розв’язанням роз­біжностей, які випливають з порушення права власності та права користу­вання земельною ділянкою, а також відводом або вилученням землі, що ви­никають між власниками землі та землекористувачами, іншими особами, органами місцевого самоврядування та державними органами, що здійсню­ють управління земельними ресурсами.

Під час особистих прийомів громадян, які щоп’ятниці проводить міський голова Весельський Віктор Леонідович, від мешканців міста часто надходять звернення, що стосуються земельних спорів, які тягнуться роками. Тож, очільник міста пообіцяв окремим заявникам, що особисто разом із комісією міської ради з розгляду земельних спорів громадян, яку очолює перший заступник міського голови Сергій Колотов, виїде на місця для встановлення об’єктивності та визначення подальших дій для вирішення таких питань.

Так, 17 січня 2017 року питання земельних спорів було розглянуто на вулиці Анікушкіна та провулку Річний. У ході спілкування з суміжними землекористувачами щодо меж земельних ділянок, що перебувають у їх власності і користуванні, було розглянуто відповідні документи, матеріали та уважно вислухано пояснення сторін, які беруть участь у земельному спорі.

На вулиці Анікушкіна, через відсутність однієї із сторін, не вдалося врегулювати спірне земельне питання.

Що стосується земельних спорів на провулку Річному, то комісійно прийнято рішення про повторний розгляд звернення після рішення суду.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія