Заходи до Дня Європи в Україні галузі «Освіта»

24 Травня 2022, 10:07

Щороку у третю суботу травня Україна відзначає День Європи. Нині для українців цей день набув особливого значення, адже нашу країну та ЄС єднають не лише спільні цінності, історія та культура. Наразі, країни, які раніше були просто сусідами, стали для нас насправді близькими друзями, помічниками та для багатьох – прихистком та порятунком від російської агресії. Водночас українські воїни боронять демократичні європейські цінності ціною власного життя. Українці тепер – приклад мужності, незламності та героїзму, а також єдності.

Протягом тижня у закладах освіти відбулися онлайн інформаційно-просвітницькі заходи, а саме: години спілкування, диспути, бесіди, квести, віртуальні  подорожі «Україна – європейська держава», «Подорожуючи Європою», «Пізнаємо Європу разом» та інші.

За ініціативи управління освіти і науки міської ради були проведені онлайн флешмоби  «Україна – це Європа» та «Європа з Україною». Участь взяли більше 200 дітей, які знаходяться на території України та вважають, що Україна це Європа та подякували містам Європи, які прийняли наші сім’ї у період воєнного стану. Флешмоби можна переглянути на офіційній сторінці у мережі Facebook https://www.facebook.com/Управління-освіти-і-науки-Новоград-Волинської-міської-ради-732410866947967.

Цього року для освітянської спільноти День Європи видався особливим – без урочистих заходів і концертів, з присмаком тривоги, та все ж найголовніше – з непереборним бажанням подякувати тим країнам, які підтримують Україну в найскладніші часи. Під прапорами європейських країн та гаслом «Європа допомагає – Україна перемагає» в міському парку відбулася благодійно-пізнавальна виставка «Європі з подякою».

Організаторами заходу, які втілили безліч креативних ідей, стали члени методичного об’єднання учителів іноземних мов Новоград-Волинської міської територіальної громади на чолі з Ларисою Капчинською, директором ЗОШ №5. Школи зі словами подяки різними європейськими мовами яскраво представили країни Європи, підготували виставкові матеріали про культуру та звичаї дружніх народів, організували виставку-продаж смаколиків європейської кухні.

Було дійсно гарно, сучасно, колоритно, пізнавально, смачно. Шкода, що реалії воєнного стану – повідомлення про повітряну тривогу, завадили прийти всім бажаючим. Та все ж під час проведення заходу було зібрано 18 372 гривень, які підуть на підтримку наших військових.

Управління освіти і науки міської ради дякує всім, до долучився до проведення благодійної акції та заходів з нагоди відзначення Дня Європи в Україні! Разом до нашої перемоги!

 

Управління освіти і науки міської ради

Чат-бот Гаряча лінія