Заходи присвячені Євгену Коновальцю в бібліотеках міста.

16 Червня 2016, 3:28

14 червня 2016 року виповнилося 125 років з дня народження українського військового і політичного діяча, полковника Армії УНР, коменданта УВО, голови Проводу українських націоналістів, одного з ідеологів українського націоналізму – Євгена Коновальця.

До визначної дати , яка відзначалася на державному рівні, бібліотеки міста підготували цілий ряд інформаційних заходів.

У центральній міській бібліотеці ім. Юрія Ковальського захід було проведено у незвичному форматі, а саме історичний екскурс «Роль Євгена Коновальця в історії України». В читальну залу книгозбірні завітали люди різного віку, серед яких були вчителі, музейники та відвідувачі бібліотеки. Бондаренко Павло Іванович, більш відомий як Павло Правий – історик, письменник, блогер детально розповів про життєвий шлях Євгена Коновальця, супроводжуючи свою розповідь переглядом відеоматеріалів та світлин з життя полковника.

Працівники центральної дитячої бібліотеки провели для своїх читачів бесіду «Полковник, який змінив історію». Дітям було цікаво ознайомитися з інформ-досьє, яке було складено за сторінками Інтернет-видань.

У бібліотеках-філіях №1 та №2 для користувачів проведено інформаційні повідомлення «Євген Коновалець – життя віддане за націю» та «Герой українського народу – полковник Євген Коновалець». «Євген Коновалець – борець за волю України» – під такою назвою працівники бібліотеки – філії №3 для учнів 9-го класу ЗОШ №10 провели бесіду-діалог.

Для молодіжної аудиторії в бібліотеці-філії №5 провели годину історичної правди «Сила волі: Євген Коновалець».

 

Адміністрація міської централізованої

бібліотечної системи

 

Чат-бот Гаряча лінія