Захисникам відправлено національні прапори

13 Вересня 2022, 17:02

З нагоди Дня Державного Прапора України управлінням у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради було організовано загальноміську акцію «Подаруй прапор захисникам».

Мета акції – зібрати та передати на фронт для наших захисників Державні Прапори для встановлення у звільнених населених пунктах.

Загальновідомо, що прапор єднає всі покоління, це данина поваги символу держави, що пройшов героїчний, а часом і трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і незалежність.

Збройні Сили України активно повертають тимчасово окуповані території України, тому державна символіка так необхідна сьогодні на передовій.

Під час акції зібрано 132 прапори. Частину вручено на День Незалежності керівникам підрозділів ЗСУ та частину передано в зону активних бойових дій.

Бажаємо нашим захисникам якнайшвидше встановити їх у звільнених містах та селах, а також швидкого повернення з перемогою до своїх родин.

Дякуємо всім, хто долучився до загальноміської акції, а саме: управлінням та відділам виконавчих органів міської ради, освітнім закладам, закладам охорони здоров’я, закладам спортивної та соціальної сфери, секретарю та депутатам міської ради, міському голові та його заступникам. Окрема подяку висловлюємо ТОВ «Новофарм-Біосинтез», церкві «Молимось та віримо» та сім’ї Мамчик.

 

Управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту

Чат-бот Гаряча лінія