Заклади загальної середньої освіти міста отримають сучасні навчальні кабінети

9 Жовтня 2020, 14:02

Відповідно до розпорядження голови державної обласної адміністрації від 25.09.2020 року №527 “Про централізовану закупівлю, розподіл та передачу обладнання, навчальних кабінетів і STEM-лабораторій” ліцей №4 отримає сучасне обладнання для п’яти навчальних кабінетів: хімії, фізики, біології, географії та математики.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 10.04.2020 №497 затверджено Порядок та умови погодження МОНУ оснащення закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти обладнанням для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій. Згідно з пунктом 2 вищевказаного Порядку у нашому місті лише одна школа відповідала вимогам, як заклад, що має більше 600 учнів 5-11 класів. Тому завдяки проведеній організаційній роботі управління освіти і науки міської ради та адміністрації закладу було своєчасно сформовано обґрунтовану заявку та подано до обласного управління освіти і науки для розгляду комісією. І сьогодні маємо чудовий результат — заклад включено до списку тих, хто отримає сучасне обладнання.

Ще одну приємну новину отримали вчора. Розпорядженням голови державної обласної адміністрації від 01.10.2020 року №535 “Про розподіл залишків коштів освітньої субвенції” для ліцею№1 імені Лесі Українки відповідно до поданої управлінням освіти і науки міської ради заявки розподілено 122 тис. грн. освітньої субвенції. Ці кошти будуть використані на придбання кабінету математики, оскільки у цьому закладі профільно вивчається математика у старших класах.

Це лише початок цілеспрямованої роботи щодо оснащення закладів загальної середньої освіти нашої громади сучасним обладнанням з метою покращення надання якісних освітніх послуг школярам.

Вітаємо педагогічні колективи, учнів та батьків ліцею №1 та ліцею№4!!!!

Начальник управління Тетяна Ващук

 

Чат-бот Гаряча лінія