Закликаємо не ігнорувати сигнали повітряної тривоги

1 Липня 18:15

З початку повномасштабної війни по території області відбулося 95 ракетно-бомбових обстрілів, внаслідок чого загинуло 37 осіб, травмовано 100 людей, врятовано 22. Пошкоджено 1808 будівель, в цю кількість входять як житлові будинки, школи, медичні заклади та інші об’єкти. Минулої суботи ворог знову підступно обстріляв нашу область. Такого масованого обстрілу Житомирщини ще не було.

Численні приклади загибелі людей, зокрема останні обстріли Кременчука, Миколаєва та інших наших українських міст ще раз підтверджують те, що для ворога немає значення куди стріляти – чи то дитячій садок, чи то військовий об’єкт! Йому неважливі наші життя та життя наших дітей!

Об’єкти критичної інфраструктури, заклади охорони здоров’я, місця із масовим перебуванням людей і житлові будинки так само є ціллю для держави-терориста, про що свідчить красномовна статистика.

Тому вкотре нагадуємо про необхідність дослухатися до наших порад, які рятують життя. Щоразу, коли лунає сигнал повітряної тривоги, ЗАКЛИКАЄМО ВАС:

– ретельно вивчити локації сховищ найближчих від вашого дому, місця роботи чи на шляху вашого руху;

– якщо у вас немає можливості дістатися укриття – пам’ятайте правило «двох стін»;

– і головне – НІКОЛИ не нехтуйте сигналами повітряної тривоги!

Так, ми усі морально втомлені від цього тривожного гулу і наша свідомість «замилюється», намагаючись врятуватись від відчуття постійної небезпеки.

Тому ми починаємо ігнорувати те, що може вбити.

Але ще раз закликаємо – як би не було важко –  і фізично, і психологічно – ми мусимо вистояти. А для цього кожен з нас має бути максимально змобілізованими та дисциплінованими.

Все буде Україна!

Тримаймося!

 

Головне управління ДСНС України у Житомирській області

Чат-бот Гаряча лінія