Запекла футбольна боротьба: у Новоград-Волинській міській ТГ відбувся Відкритий Кубок з футболу

30 Жовтня 2021, 18:51

У фіналі за Кубок боролись команди ФК «Рись» (Держлісгосп) та ФК «Ярунь». Яскрава, феєрична та напружена гра проходила на міському стадіоні «Авангард». Завершено матч з рахунком 1:2, ФК «Рись» обіграв ФК «Ярунь».

Вболівали та привітали футбольні команди із фіналом гри, а також вручили медалі гравцям заступник міського голови Наталія Борис, начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Ярослав Циба, голова Житомирської обласної Асоціації футболу Руслан Павлюк та голова Новоград-Волинської міської асоціації футболу Олександр Лавренюк.

У своєму вітальному слові заступник міського голови Наталія Борис зазначила: «Дякую вам за чудову та насичену гру. Бажаю ще більше захоплюючих матчів, спортивних перемог та нагород і міцного здоров’я».

За допомогу в організації матчу вручено подяку від спортивної спільноти громади начальнику управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Ярославу Цибі та директору міського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Анатолію Тимофєєву.

Нагадаємо, що у Відкритому Кубку з футболу Новоград-Волинської міської територіальної громади взяли участь 6 команд. Організатором футбольного матчу є управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту та міський Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

 

Чат-бот Гаряча лінія