Запрошуємо активну громадськість долучитися до презентації напрацювань щодо залучення громадськості до процесів прийняття владних рішень у громадах
![Запрошуємо активну громадськість долучитися до презентації напрацювань щодо залучення громадськості до процесів прийняття владних рішень у громадах](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/informuyemo-3.jpg)
12 січня 2024 року в онлайн-форматі відбудеться презентація напрацювань проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» в Житомирській області».
Зацікавлена громадськість може долучитись до заходу попередньо зареєструвавшись за посиланням:
Підключитись до конференції Zoom можна за посиланням:
У програмі заходу:
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Захід проводиться Всеукраїнською громадською організацією інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» в рамках проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах ГОВЕРЛИ» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.