Запрошуємо долучитися до акції «День без поліетилену»

24 Червня 2019, 15:47

З метою привернення увагу суспільства до проблеми надмірного споживання одноразових пластикових виробів та, як наслідок, непоправного забруднення довкілля пластиковими відходами, а також популяризації доступних екологічних рішень на заміну пластику, в Україні 3 липня проведуть акцію «День без поліетилену». Про це повідомили в Міністерстві екології та природних ресурсів України.

3 липня 2019 року з нагоди Міжнародного дня відмови від поліетиленових пакетів (International Plastic Bag-Free Day), Програма розвитку ООН спільно з Міністерством екології та природних ресрусів, міжфракційним об’єднанням депутатів “Зелена енергія змін” та Zero Waste Alliance Ukraine планують провести акцію «День без поліетилену».

Для кого?

– Для усіх закладів торгівлі та послуг, супермаркетів, магазинів, ринків тощо

– Для кожного з нас, хто планує робити покупки й хоче при цьому бути відповідальним та турбуватися про довкілля

Для чого?

– привернути увагу суспільства до проблеми надмірного споживання одноразових пластикових виробів та, як наслідок, непоправного забруднення довкілля пластиковими відходами.

– сприяти популяризації доступних екологічних рішень на заміну пластику серед споживачів торгівельних мереж, супермаркетів та магазинів роздрібної торгівлі.

Запрошуємо всіх долучатися до проведення акції! За покупками – з власними торбинками!

Бажаєте приєднатися до проведення акції? Тоді вам сюди: http://bit.ly/PBFD_Partners

Нагадаємо, що рішенням міської ради від  28.02.2019 № 657 «Про обмеження комерційного використання одноразових поліетиленових пакетів та продукції синтетичних полімерів у торгових закладах і на території  Новоград-Волинської міської   об’єднаної   територіальної   громади» суб’єктам господарювання у сфері торгівлі розташованих на території Новоград-Волинської міської ОТГ рекомендовано:

– Пропонувати покупцям альтернативу використанню одноразових поліетиленових пакетів ( паперові пакети, багаторазові торбини тощо);

– Не здійснювати реалізацію продукції синтетичних полімерів (штучні квіти, вінки, корзини, тощо) на території міської ОТГ;

– До 01.01.2021 року відмовитися від комерційного використання та реалізації поліетиленових пакетів.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

 

Чат-бот Гаряча лінія