Запрошуємо новоград-волинців до участі у заходах з нагоди Міжнародного дня молоді та 20-ї річниці Конституції України

21 Червня 2016, 3:48

25 червня:

З 10:00 год. до 16:00 год. на вулицях міста буде проведено молодіжний квест «У пошуках Джеймса Бонда»;

о 17:00 год. на стадіоні «Авангард» пройде футбольний матч 1-го кола чемпіонату Житомирської області між командами «Звягель» (м. Новоград-Волинський) – «Полісся» (смт. Городниця, Новоград-Волинський район).

26 червня:

О 13:00 год. на території медичного коледжу (вул. Ушакова) відбудеться флешмоб студентів КВНЗ «Новоград-Волинський медичний коледж»;

о 15:00 год. – урочисте покладання квітів до Меморіалу загиблих воїнів АТО (на в’їзді в  місто біля танку «Безпощадний»);

з 17:00 год. до 18:00 год. у міському парку культури та відпочинку відбудеться показовий спортивний виступ аматорів з воркауту та гімнастів з полденсу, а також патріотична акція «Долоні миру»  (виготовлення полотна з відбитками долонь, яке буде передано військовим в зону АТО);

з 19:00 год. до 20:00 год. пройде фестиваль молодих патріотів  «Сильна молодь України» (від перехрестя вул. Шевченка-Пушкіна  до встановленої сцени біля Молодіжного центру):

–           урочиста хода молодих патріотів;

–           офіційні вітання та відзначення молоді;

–           бульбашковий флешмоб.      

З 19:00 год. до 20:00 год. біля Молодіжного центру буде проведено:

– профілактичну акцію для молоді «Здорова молодь – здорове місто»;

– акцію «Молодь – ти будуєш майбутнє» (соціальне опитування молоді);

– презентацію фотопроекту  «Фотоекстрим».

З 20:00 год. до 20:10 год. біля Молодіжного центру відбудеться історична вікторина «Історія рідного міста», а з 20:00 год. до 21:00 год. – концертна програма.

З 21:30 год. до 22:30 год. біля центрального входу у Молодіжний центр місцеві рок-гурти проведуть свої виступи.

Цього ж дня по місцевому телебаченню ПП «Студія «Калина» відбудеться трансляція відеопроекту «Сильна молодь України».

27 червня:

з 10:00 год. до 18:00 год. у міському парку культури та відпочинку відбудеться «Свято морозива» від компанії «Рудь» ПАТ «Житомирський маслозавод».

28 червня:

О 10:00 год. відбудеться урочисте покладання квітів до пам’ятника Тараса Шевченка та мітинг з нагоди 20-ї річниці Конституції України.

Крім того, у ці дні соціальні заходи проведуть працівники міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Також ряд заходів будуть організовані міською центральною бібліотечною системою.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія