Запрошуємо новоград-волинців до участі у заходах з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

23 Травня 2016, 0:28

Наближається перший день літа, а отже – Міжнародний день захисту дітей. У зв’язку з цією подією запрошуємо новоград-волинську малечу та батьків на святкування:

24 травня:

15:00 – у міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбудеться відкриття виставки творчих робіт дітей з сімей, які внутрішньо переміщені зі сходу України «Місто, в якому я живу». Також буде організовано автобусну екскурсію по історичнихмісцях міста для дітей-учасників виставки та їх батьків.

15:30 – у міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді пройде вручення грошових сертифікатів дітям з функціональними обмеженнями від німецької асоціації «Дітям України, для Новограда-Волинського».

25 травня:

15:00 – буде організовано екскурсію на кондитерську фабрику ТОВ «Нові ласощі – Житомир» для дітей загиблих учасників АТО, учасників конкурсу «Повір у себе, і в тебе повірять інші».

30 травня:

15:00 – у Молодіжному центрі буде проведено конкурс-виставку дитячих малюнків на вільну тему приурочена до Дня захисту дітей.

31 травня:

11:00 – у центральній бібліотеці відбудеться мульт-мікс «Не порушуйте наші права».

11:00-13:00 – у центральній бібліотеці, бібліотеках-філіях №1 та №5 буде організовано вуличну розгорнуту книжкову виставку «Літо з цікавою книгою»; книжкове лото «Забава»; вікторину-сюрприз «В гостях у казки»; рекламну акцію«Мир у дитячих долонях».

11:00-13:00 – у бібліотеці-філії №3 пройдуть акція «Завжди і всюди книгу читай!», вікторина-загадка «Хто багато читає, той відгадає», виставка-подорож «Все про все розкажуть книги».

11:00-13:00 – у бібліотеці-філії №2 будуть проведені свято дитинства «Веселковий світ дитинства», книжкова виставка «Її величність книга», літературно-інформаційний фуршет «Цікаві книги знають і дорослі і малі».

1 червня:

з 10:00 у міському парку культури та відпочинку відбудеться ряд заходів: майстер-клас з декоративно-ужиткового мистецтва, показові виступи технічних гуртків з авіа-, ракето- та авто моделювання, виставка творчих робіт вихованців гуртків та майстрів народної творчості, виставка дитячих малюнків учнів школи мистецтв на тему: «Дивовижна дитинства  пора», конкурси «Малюнок на асфальті» та «Кращий шахіст», конкурс на найкращий малюнок, турніри із швидких шахів та швидких шашок, а також концертно-розважальна програма та урочисте відкриття літнього оздоровчого сезону 2016 року.

11:00 – в дитячому розважальному центрі «Непосиди» пройде благодійна акція для дітей пільгових категорій.

13:20 – у конференц-залі Будинку рад відбудеться зустріч представників міської влади  із прийомними сім’ями.

14:00 – у міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді буде проведено культурно-розважальну програму для вихованців міського центру соціальної реабілітації для дітей-інвалідів.

Протягом дня: на ТРК  «Мальта» – акція «Сім кольорів дитинства»; в приміщені служби у справах дітей – фото-виставка на тему: «Дитина – для сім’ї».

2 червня: 14:00-17:00 – у міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді працюватиме гаряча лінія на «Телефоні Довіри» (номер – 15-07) за участю начальника служби у справах дітей на тему: „Захист майнових прав дитини“.

з 2 червня:

згідно графіків – буде організовано екскурсію в краєзнавчому музеї та музеї родини Косачів, а також пішохідну екскурсію по історичним місцям міста

1,2,7,9 червня:

11:00-13:00 – відбудеться концерт у залі школи мистецтв для учнів загальноосвітніх шкіл міста «Дітям України – мир».

Запрошуємо усіх бажаючих разом відзначити Міжнародний день захисту дітей, провести час весело, активно та з користю для своєї родини.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія