Запрошуємо прийняти участь у благодійній програмі «Поліпшення житлових умов»

7 Червня 2016, 1:54

Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради повідомляє про те, що Благодійна організація «Чорнобильський фонд здоров’я», відповідно до законодавства України, своєї статутної мети, в інтересах громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, відкрила благодійну програму «Поліпшення житлових умов».

За умовами цієї Програми та за рахунок благодійних пожертв міжнародних партнерів, Організація буде відшкодовувати забудовникам до   75 % вартість житла.  

Громадяни, які бажають прийняти участь в цій благодійній програмі, повинні самостійно звернутися до Благодійної організації «Чорнобильський фонд здоров’я».

Детальна інформація стосовно умов цієї Програми знаходиться у положенні про благодійну програму «Поліпшення житлових умов», яке розміщено на Інтернет сайті Благодійної організації «Чорнобильський фонд здоров’я» www.chernobyl-people.org в розділі «Програми», благодійна програма «Поліпшення житлових умов».

УЖКГЕ та КВ

міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія