Запрошуємо взяти участь у ХІІ Всеукраїнському конкурсі виконавців художнього слова імені Лесі Українки, який проходитиме у рамках Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела»

24 Травня 2017, 16:52

28-30 липня 2017 року у місті Новограді-Волинському Житомирської області – на батьківщині великої української поетеси Лесі Українки  проходитиме 30-те ювілейне Міжнародне свято літератури і мистецтв «Лесині джерела». Свято, яке пропагує велич таланту українського народу, невичерпність його творчих джерел, одним з яких є Леся Українка.

Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради та оргкомітет свята запрошує професійних акторів театрів та концертних організацій, викладачів та студентів навчальних закладів, пов’язаних зі спеціальностями культури і мистецтва, взяти участь у ХІІ Всеукраїнському конкурсі виконавців художнього слова імені Лесі Українки, який проходить у рамках Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела».

Конкурс відбудеться 28 липня о 12.00 год. в Музеї родини Косачів, за адресою: Житомирська обл.,  м. Новоград-Волинський,  вул. Родини Косачів, 5-А.

ПОЛОЖЕННЯ про ХІІ Всеукраїнський конкурс виконавців художнього слова імені Лесі Українки у рамках Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» в місті Новограді-Волинському  Житомирської області 28 липня  2017 року
 

Заявка на участь у ХІІ Всеукраїнському конкурсі виконавців художнього слова імені Лесі Українки

 

Чат-бот Гаряча лінія