Засідання клубу «Родоцвіт» для прийомних батьків

29 Березня 2019, 17:48

В Новоград-Волинському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 27 березня 2019 року відбулось чергове засідання клубу  «Родоцвіт»  для прийомних батьків.  В ході зустрічі прийомним батькам було запропоновано тему для обговорення  «Підліткові крадіжки: шлях до самоствердження чи недуга?», яку підготувала та висвітлила практичний психолог медичного коледжу Марія Шаповал. 

Тема викликала жваве обговорення, зокрема чому ж крадуть діти, на що варто звернути увагу батькам, які часті причини такої поведінки, чого не варто робити в разі виявлення крадіжки, як вчинити, якщо виявлено у дитини речі, які не купували, або пропажу грошей та як зайнятися профілактикою дитячих крадіжок. Присутні обговорили життєві приклади та шляхи вирішення.

Після обговорення вищезазначеної теми, прийомні батьки радо  розповіли про досягнення дітей, які виховуються в їх родинах.

В засіданні клубу «Родоцвіт»  активну участь взяли  директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Антоніна Лапинська, заступник директора – начальник відділу соціальної роботи Центру Олена Котова, головний спеціаліст сектору опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської  ради Сергій Трофимчук, соціальний педагог медичного коледжу Людмила Харченко.

 

Чат-бот Гаряча лінія