Засідання комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та водних ресурсів

30 Березня 2021, 14:30

30 березня під керівництвом Дмитра Рудницького відбулося засідання комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та водних ресурсів.

На засіданні розглянули питання поточного ремонту доріг з м’яким та твердим покриттям, освітлення пішохідних переходів та вулиць, інвестиційні програми для комунальних підприємств, питання стерилізації безпритульних собак та кронування дерев.

Щодо поточного ремонту доріг з м’яким покриттям, то буде проведено грейдерування. Депутати запропонували самостійно здійснювати контроль на закріплених за ними округах.

Питання поточного ремонту детально вивчалося управлінням житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності. Зокрема, на кожну вулицю було складено дефектні акти, якими керувалися під час визначення переліку доріг для поточного ремонту на 2021 рік. Окрім цього у визначенні першочерговості були враховані два критерії: автобусні маршрути та дороги з найбільшим трафіком. У цьому контексті обговорили також питання підняття люків, оскільки проведення поточного ремонту необхідно здійснювати лише після виконання цих робіт. Після затвердження переліку вулиць, на яких буде здійснено поточний ремонт, їх офіційно буде представлено громаді.

Виконання поточного ремонту м’якого покриття доріг буде здійснювати комунальне підприємство «Шляхрембуд» Новоград-Волинської міської ради, для здійснення поточного ремонту твердого покриття буде проведено конкурс.

Для визначення пріоритетів освітлення пішохідних переходів була проведена їх інвентаризація (наразі в місті 141 пішохідний перехід). Першочергово освітлення буде здійснено пішохідних переходів, які відповідають таким критеріям: дороги з великим трафіком та потенційно небезпечні ділянки (з урахуванням статистики дорожньо-транспортних пригод).

На вуличне освітлення на 2021 рік виділено 1 млн грн. На основі проведеного аналізу буде визначено вулиці територіальної громади, де будуть здійснені роботи. Депутатами міської ради було внесено пропозицію щодо розробки програми освітлення Новоград-Волинської міської територіальної громади на 5 років та затвердити її відповідним рішенням сесії.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія