Засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності Новоград-Волинської міської ОТГ за конкурсом

30 Липня 2019, 17:24

Під головуванням заступника міського голови Анатолія Легенчука 30 липня 2019 року відбулось засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності Новоград-Волинської міської ОТГ за конкурсом. Участь у засіданні взяли секретар міської ради Василь Остапчук, заступник міського голови Оксана Гвозденко та члени комісії.   

Прийнято рішення розміщення в ЗМІ оголошення стосовно вивчення попиту щодо надання в оренду частини теплової мережі та частини мережі гарячого водопостачання котельні на вул. Ніколаєва, 15 для забезпечення тепловою енергією Комунального навчального закладу «Новоград-Волинської загальноосвітньої школи інтернату І-ІІ ступенів Житомирської обласної ради», а також оголошення щодо надання місця для розміщення активного обладнання з метою забезпечення інтернетом жителів Майстрівського старостинського округу.

На комісії розглянули питання про конкурс на оренду  асфальтозмішувача ДС-158. На участь у конкурсі на право оренди вищезазначеного майна комунальної власності надійшов лише один пакет документів від директора ТОВ «Укр-Дор-Сервіс» Гнітецького Ю.М. Відкривши та перевіривши під час засідання комісії пакет документів претендента на оренду, з’ясовано, що надані документи відповідають умовам конкурсу. Вирішено надати дозвіл на укладання договору оренди комунальному підприємству міської ради «Шляхрембуд» з ТОВ «Укр-Дор-Сервіс».

Також заступник міського голови Анатолій Легенчук поінформував присутніх, що в ході вивчення попиту на оренду частини нежитлового приміщення на вул. Наталії Оржевської, 13 (інфекційне відділення, площа 51,1 кв. м) надійшло звернення лише від директора ПП «Актив-Мед» Мороза Ю.В. Членами комісії вирішено надати дозвіл на укладання договору оренди комунальному некомерційному підприємству «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання» з ПП «Актив-Мед».

 

Чат-бот Гаряча лінія