Засідання комісії з питань захисту прав дитини

11 Листопада 2022, 14:58

11.11.2022 року у конференц-залі будинку рад під головуванням заступника міського голови Наталії Борис відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Одним із основних завдань, покладених на Комісію, є забезпечення законних прав та інтересів дітей вразливих категорій.

На засіданні комісії розглянуто питання про стан виконання обов’язків піклувальника над неповнолітньою дитиною-сиротою. Крім того, начальник служби у справах дітей довела присутнім інформацію щодо забезпечення законних прав та інтересів дітей із внутрішньо переміщених сімей, які проживають на території Новоград-Волинської міської територіальної громади.

За останній тиждень працівниками служби у справах дітей міської ради спільно з працівниками міського центру соціальних служб було обстежено умови проживання 16 сімей в яких виховуються 23 дитини та складено оцінки потреб.

При перевірці умов проживання було виявлено, що деякі сім’ї внутрішньо переміщених осіб мають потреби у отриманні твердого палива на зимовий період, забезпеченні гаджетами для дистанційного навчання дітей, працевлаштуванні дорослих тощо. Наталією Борис було дано доручення керівникам відділів та управлінь виконавчого комітету міської ради щодо якнайшвидшого вирішення проблем.

Також батькам дітей надано інформацію про пункти видачі гуманітарної допомоги, пункт прокату побутової техніки, веб-ресурс «Прихисток» та  інформацію про організації та установи до яких вони можуть звернутися при потребі.

Члени комісії ретельно вивчили кожне питання порядку денного та прийняли виважені та об’єктивні рішення, спрямовані виключно на захист прав та законних інтересів дітей. Робота з внутрішньо переміщеними сім`ями продовжується.

Служба у справах дітей

 

Чат-бот Гаряча лінія