Засідання комісії з питань захисту прав дитини

23 Грудня 2022, 9:10
22.12.2022 року у конференц-залі будинку рад під головуванням заступника міського голови Наталії Борис відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.
Спеціалісти сектору опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей ознайомили присутніх з висновками та звітами про стан утримання, навчання та виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, у сім’ях опікунів, піклувальників та у прийомних сім’ях. Прийомним батькам та опікунам, піклувальникам, які також були запрошені на засідання комісії, надано відповідні рекомендації.
Крім того, міським центром соціальних служб у зв’язку з мінімізацією складних життєвих обставин знято з соціального супроводу одну сім’ю, в якій виховується неповнолітня дитина-сирота.
Також члени комісії, враховуючи рекомендації висновків та звітів, затвердили індивідуальні плани дітей-сиріт, дітей-позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.
Ретельно розглянувши кожне питання, члени комісії прийняли компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.
Чат-бот Гаряча лінія