Засідання комісії з питань захисту прав дитини

3 Березня 2023, 17:00

 

03.03.2023 року у конференц-залі будинку рад під головуванням заступника міського голови Ірини ГУДЗЬ відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На засіданні комісії розглянуто ряд питань щодо захисту прав та законних інтересів дітей.

Одним із питань порядку денного було питання про доцільність зняття опіки над малолітньою дитиною, оскільки бабуся має досить поважний вік і не може належним чином виконувати обов’язки опікуна. Подальше влаштування дитини у сімейні форми виховання вирішуватиме служба у справах дітей за первинним обліком малолітнього.

Також члени комісії розглянули доручення суду щодо підготовки висновку органу опіки та піклування про визначення місця проживання малолітньої дитини з одним із батьків.

Спеціалісти сектору опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей ознайомили присутніх з висновками про стан утримання, навчання та виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, у сім’ях опікунів, піклувальників. Опікунам, піклувальникам, які також були запрошені на засідання комісії, надано відповідні рекомендації.

Були переглянуті та затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського  піклування.

Члени комісії ретельно вивчили кожне питання порядку денного та прийняли виважені та об’єктивні рішення спрямовані виключно на захист прав та законних інтересів дітей.

 

Служба у справах дітей

 

Чат-бот Гаряча лінія