Засідання комісії з питань захисту прав дитини

17 Березня 2023, 15:30

 

 17.03.2023 року в конференц-залі будинку рад під головуванням заступника міського голови Ірини ГУДЗЬ відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На засіданні комісії розглянуто ряд питань щодо захисту прав та законних інтересів дітей.

Одним із питань порядку денного було питання про розгляд оцінки потреб дітей, влаштованих/зарахованих на цілодобове перебування до державних закладів та їх сімей.

Також члени комісії розглянули доручення суду щодо підготовки висновку органу опіки та піклування про визначення місця проживання малолітньої дитини з одним із батьків.

Спеціалісти сектору опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей ознайомили присутніх з висновками про стан утримання, навчання та виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, у сім’ях опікунів, піклувальників. Опікунам, піклувальникам, надано відповідні рекомендації.

Були переглянуті та затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського  піклування.

Члени комісії ретельно вивчили кожне питання порядку денного та прийняли виважені та об’єктивні рішення спрямовані виключно на захист прав та законних інтересів дітей.

 

 

Служба у справах дітей

Чат-бот Гаряча лінія