Засідання комісії з питань захисту прав дитини

23 Березня 2023, 15:46

23 березня в конференц-залі Будинку рад під головуванням заступника міського голови Ірини ГУДЗЬ відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.
Загалом члени комісії розглянули три питання, що стосуються захисту прав та законних інтересів дітей.
Зокрема, прийнято рішення щодо повернення двох малолітніх дітей з сім’ї патронатного вихователя до матері.
Щодо ще двох малолітніх дітей, які тимчасово перебувають у сім’ї іншого патронатного вихователя, членами прийнято рішення надати матері дітей час для створення належних умов для утримання дітей та проходження курсу реабілітації від алкогольної залежності. Також матір попереджено про крайню міру виховного характеру, яка застосовується до батьків – позбавлення батьківських прав.
Спеціалісти сектору опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей ознайомили присутніх з висновками про стан утримання, навчання та виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, у сім’ях опікунів, піклувальників. Опікунам, піклувальникам, надано відповідні рекомендації.
Були переглянуті та затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Члени комісії ретельно вивчили кожне питання порядку денного та прийняли виважені та об’єктивні рішення спрямовані виключно на захист прав та законних інтересів дітей.
Чат-бот Гаряча лінія