Засідання комісії з питань захисту прав дитини

30 Вересня 2023, 11:15

29 вересня 3023 року під головуванням заступника міського голови Ірини ГУДЗЬ відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На засіданні розглядались питання, які стосувались захисту прав та законних інтересів дітей.
Члени комісії розглянули заяви громадян про надання дітям статусу постраждалих від воєнних дій та збройних конфліктів, про надання згоди органу опіки та піклування на обстеження малолітньої дитини у Центрі психічного здоров’я та заяву прийомних дітей з прийомної сім’ї, які перебувають за межами України.
Також вирішено питання щодо доцільності подальшого перебування малолітньої дитини у сім’ї патронатного вихователя.
Заслухано висновки про стан утримання навчання та виховання дітей, які влаштовані у сім’ї опікунів/піклувальників.
На засідання комісії було запрошено трьох матерів, які неналежним чином виконують батьківські обов’язки стосовно малолітніх дітей. Заслухавши останніх про причини поганого виконання батьківських обов’язків, батькам надано відповідні рекомендації для подолання складних життєвих обставин.
Були переглянуті та затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Члени комісії ретельно вивчили кожне питання порядку денного та прийняли виважені та об’єктивні рішення спрямовані виключно на захист прав та законних інтересів дітей.
Чат-бот Гаряча лінія