Засідання комісії з питань захисту прав дитини

17 Листопада 2023, 15:20

17 листопада під головуванням заступника міського голови Наталії БОРИС відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На засіданні розглядались питання, які стосувались захисту прав та законних інтересів дітей.

Члени комісії розглянули заяви громадян про надання дітям статусу постраждалих від воєнних дій та збройних конфліктів та про позбавлення батьківських прав батька стосовно малолітньої дитини.

Також вирішено питання виведення дитини-вихованця з дитячого будинку сімейного типу.

На засідання комісії було запрошено матір малолітньої дитини, яка неналежним чином виконує батьківські обов’язки. Заслухавши пояснення матері, щодо причини поганого виконання батьківських обов’язків, їй надано відповідні рекомендації для подолання складних життєвих обставин та попереджено про відповідальність та про наслідки, які можуть настати у разі продовження таких дій.

Присутні переглянули та затвердили індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського  піклування.

Члени комісії ретельно вивчили кожне питання порядку денного та прийняли виважені та об’єктивні рішення спрямовані виключно на захист прав та законних інтересів дітей.

 

 

Служба у справах дітей

Чат-бот Гаряча лінія