Засідання комісії з питань захисту прав дитини

23 Квітня 2024, 17:05

 

23 квітня 2024 року під головуванням заступниці міського голови Наталії Борис відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Присутні розглянули питання про доцільність продовження перебування малолітніх дітей у сім’ях патронатних вихователів та про можливість повернення двох малолітніх дітей з державних закладів у сім’ю біологічного батька.

Заслухавши інформацію спеціалістів Служби, пояснення батька, членами комісії було надано відповідні рекомендації та визначено строки щодо їх виконання.

Ще одним з питань порядку денного засідання був розгляд заяв батьків про надання малолітнім дітям статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Також переглянуто та затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського  піклування.

Члени комісії ретельно вивчили кожне питання порядку денного та прийняли виважені та об’єктивні рішення спрямовані виключно на захист прав та законних інтересів дітей.

 

 

Служба у справах дітей

Чат-бот Гаряча лінія