Засідання комісії з питань захисту прав дитини

21 Червня 2024, 15:47

21.06.2024 року під головуванням заступниці міського голови Наталії Борис відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Присутні розглянули  питання про призначення опіки над малолітньою дитиною, про визначення місця проживання з одним із батьків, щодо надання висновку органу  опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав матері відносно малолітніх дітей, про надання малолітній дитині статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, затвердили висновки про стан утримання, навчання та виховання дітей у сім’ях опікунів, піклувальників.

Ще одним з питань порядку даного засідання був розгляд доручення судді Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області щодо доцільність  позбавлення батьківських прав батька.

Також переглянуто та затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського  піклування.

Члени комісії ретельно вивчили кожне питання порядку денного та прийняли виважені та об’єктивні рішення спрямовані виключно на захист прав та законних інтересів дітей.

Чат-бот Гаряча лінія