Засідання комісії з питань захисту прав дитини

7 Червня 2019, 16:55

7 червня 2019 року під головуванням начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослава Циби відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Члени комісії, основним завданням якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, розглянули ряд питань.

До порядку денного засідання були включені питання щодо призначення опікунства над малолітнім братом, а також про обставини, що склалися в сім’ї з дітьми. По кожному з вищезазначених питань членами комісії були прийняті виважені рішення керуючись інтересами дітей.

Також під час засідання комісії з питань захисту прав дитини заслухали інформацію міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді про взяття під соціальний супровід, а також про перегляд та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

 

Чат-бот Гаряча лінія