Засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті міської ради

15 Березня 2019, 21:06

15 березня 2019 року під головуванням заступника міського голови Оксани Гвозденко відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Члени комісії, основним завданням якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, розглянули ряд питань.

До порядку денного засідання були включені наступні питання: про обставини, що склалися у сім’ях з дітьми; про розгляд заяв про надання висновку органу опіки та піклування щодо доцільності позбавлення батьківських прав стосовно малолітньої доньки, про встановлення днів та годин зустрічей з малолітньою донькою, про надання дозволу органу опіки та піклування на отримання грошової компенсації малолітньою дитиною; про зняття в міському центрі соціальних служб для для сім’ї, дітей та молоді з соціального супроводу сімей з дітьми; про перегляд та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

Під час проведення засідання членами комісії ретельно вивчено всі наявні документи по заявлених справах, що потребували свого вирішення, заслухано громадян, яких було запрошено для вирішення питань по суті.

За результатами засідання по кожному з цих питань комісією прийняті відповідні рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

 

Чат-бот Гаряча лінія