Засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті міської ради

27 Лютого 2019, 18:09

27 лютого 2019 року під головуванням заступника міського голови Оксани Гвозденко відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Члени комісії, основним завданням якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, розглянули ряд питань.

До порядку денного засідання були включені наступні питання: про розгляд заяви щодо припинення опіки над неповнолітнім братом; про розгляд заяви про доцільність позбавлення батьківських прав щодо малолітнього сина; про обставини, що склалися у сім’ї з дитиною; взяття міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді під соціальний супровід сімей з дітьми; зняття в міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з соціального супроводу сімей з дітьми.

Під час проведення засідання членами комісії ретельно вивчено всі наявні документи по заявлених справах, що потребували свого вирішення, заслухано громадян, яких було запрошено для вирішення питань по суті.

За результатами засідання по кожному з цих питань комісією прийняті відповідні рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

 

Чат-бот Гаряча лінія