Засідання комісії з питань захисту прав дитини

10 Березня 2021, 16:14

10 березня 2021 року відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Новоград-Волинської міської ради.

У ході засідання було розглянуто три питання, зокрема:

 – призначення бабусі опікуном над малолітньою онукою, яка після смерті батьків залишилась сиротою;

– про зняття у міському центрі соціальних служб з соціального супроводу двох сімей у яких виховується двоє малолітніх дітей;

У ході здійснення соціального супроводу сім’ї отримали комплекс соціальних послуг, спрямованих на підвищення виховного потенціалу батьків, формування навичок відповідального батьківства, створення належних умов для проживання та забезпечення потреб дітей.

З батьками проводилась інформаційно-просвітницька робота, спрямована на усвідомлення ними важливості інституту сім’ї та необхідності належного ставлення до виховання дітей.

За час соціального супроводу сімей, батьки змінили своє ставлення до виконання  батьківських обов’язків, дослухалася до рекомендацій фахівців та мінімізували несприятливі фактори, які спричиняли складні життєві обставини.

Також було переглянуто та затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Члени комісії ретельно вивчили кожне питання порядку денного та прийняли виважені та об’єктивні рішення спрямовані виключно на захист прав та законних інтересів дітей.

Служба у справах дітей міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія