Засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

15 Квітня 2021, 18:09

15 квітня під головуванням міського голови Миколи Боровця було проведено засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

З метою аналізу поточної ситуації щодо захворюваності на COVID-19 та прийняття необхідних заходів розглянули шість питань та прийняли такі рішення:

1. Про стан захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусною інфекцією SARS-CoV-2 на території Новоград-Волинської міської територіальної громади.

2. Про порядок поводження з тілами померлих від ускладнень коронавірусної інфекції на території Новоград-Волинської міської  територіальної громади.

ВИРІШИЛИ:

1. Інформацію про порядок поводження з тілами померлих від ускладнень коронавірусної інфекції на території Новоград-Волинської міської територіальної громади взяти до відома.

2. Управлінню житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради організувати проведення робочої наради, за участі керівництва Новоград-Волинського міжрайонного відділення Обласного паталого-анатомічного бюро Житомирської обласної ради, щодо процедури видачі тіл родичам померлих від ускладнень коронавірусної інфекції.

3. Про утворення мобільної групи з питань контролю за дотриманням самоізоляції хворими та контактними особами в робочих вогнищах коронавірусної інфекції на підприємствах усіх форм власності.

ВИРІШИЛИ:

1. Відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення  міської ради створити мобільну групу з питань контролю за дотриманням режиму самоізоляції хворими та контактними особами в робочих вогнищах коронавірусної інфекції та стану дотримання протиепідемічних заходів на підприємствах незалежно від форми власності із включенням до складу мобільної групи представників Новоград-Волинського міжрайонного відділу ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України”, Новоград-Волинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області та Новоград-Волинському відділу поліції Головного управління Національної  поліції в Житомирській  області.

2. Управлінню житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради направити листи керівникам ОСББ щодо здійснення дезінфекційної обробки прилеглих прибудинкових територій, зокрема дитячих майданчиків, а також обов’язкове проведення санітарної обробки під’їздів та ліфтів житлових багатоповерхових будинків.

4. Про заходи щодо протидії поширення коронавірусної хвороби  на території Новоград-Волинської міської територіальної громади на період встановленого «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки.

ВИРІШИЛИ:

1. Скасувати пункт 1 рішення онлайн засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 08 квітня 2021 року.

2.      Виконавчим органам міської ради відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (зі змінами), забезпечити впровадження обмежувальних протиепідемічних заходів на території Новоград-Волинської міської територіальної громади, згідно до встановленого «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки.

3. З метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 та  на період дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки, заборонити:

1) приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на;

2) приймання відвідувачів в закладах розважальної діяльності;

3) приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

– приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які торгують товарами на торговельних площах, не менше 60 відсотків яких призначено для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами гігієни та побутовою хімією, засобами зв’язку, друкованими засобами масової інформації, ветеринарними препаратами, кормами, насінням і садивним матеріалом, засобами захисту рослин, без обмеження доступу відвідувачів до інших товарів, представлених в асортименті зазначених суб’єктів господарювання;

– торговельної діяльності із здійсненням адресної доставки замовлень;

– провадження діяльності з надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ і діяльності з інкасації та перевезення валютних цінностей, діяльності операторів поштового зв’язку, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів (без зон харчування), діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, прання та хімічного чищення текстильних і хутряних виробів, перукарень та салонів краси за попереднім записом;

– виконання робіт із збирання і заготівлі відходів;

– провадження діяльності з надання телекомунікаційних послуг. Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність з надання телекомунікаційних послуг, здійснюється за попереднім записом;

4) приймання відвідувачів закладів культури і проведення культурних масових заходів, крім роботи автоконцертів, автокінотеатрів, історико-культурних заповідників, суб’єктів господарювання, пов’язаної з виробництвом аудіовізуальних творів, зокрема здійснення кіно- та відеозйомки, за умови обмеження доступу до місця зйомки (знімального майданчика) сторонніх осіб та використання персоналом (крім акторів під час знімального процесу), залученим до виробництва аудіовізуального твору, засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно. Діяльність суб’єктів господарювання, пов’язана з виробництвом аудіовізуальних творів, не є масовим заходом;

5) приймання у спортивних залах, фітнес-центрах, басейнах, відвідувачів, крім спортсменів національних збірних команд України та їх тренерів за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів;

6) проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників, заходів з оцінювання якості освіти;

7) робота закладів громадського харчування та місць для харчування в готелях з 11-ї години до 6-ї години наступної доби, крім надання послуг з харчування в готельному номері за замовленням клієнтів;

8) діяльність ринків, крім продовольчих;

9) відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім здобувачів закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти, а також осіб, які беруть участь у заходах з оцінювання якості освіти;

10) проведення державними та комунальними закладами охорони здоров’я планових заходів з госпіталізації, крім:

– надання медичної допомоги внаслідок ускладненого перебігу вагітності та пологів;

–  надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим;

– надання медичної допомоги у спеціалізованих відділеннях закладів охорони здоров’я пацієнтам з онкологічними та пульмонологічними захворюваннями;

– надання паліативної медичної допомоги у стаціонарних умовах;

– надання планової медичної допомоги закладами охорони здоров’я національного рівня, що надають третинну (високоспеціалізовану) медичну допомогу, за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

– проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації, якщо внаслідок їх перенесення (відтермінування) існує значний ризик для життя або здоров’я людей;

12) перебування без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно:

– на територіях закладів охорони здоров’я та освіти;

–  на зупинках громадського транспорту;

– на інших територіях загального користування у разі неможливості дотримання фізичної дистанції не менше 1 метра.

13) здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, зокрема перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах в кількості більшій, ніж 50 відсотків місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу і визначена в реєстраційних документах на такий транспортний засіб.

Перевізник несе відповідальність за дезінфекцію транспортних засобів та забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та здійснює контроль за використанням засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, пасажирами під час перевезення, у тому числі виготовлених самостійно.

4. Мобільним групам з питань запобігання занесенню і поширенню COVІD-19 серед населення Новоград-Волинської міської територіальної громади за напрямками контролю та Новоград-Волинському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, Новоград-Волинському відділу поліції Головного  управління Національної  поліції в Житомирській області посилити контроль за дотриманням санітарного законодавства і виконанням протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання.

5. Про організацію роботи КУ «Інклюзивно-ресурсний центр».

ВИРІШИЛИ:

1. Відновити проведення комплексних психолого-педагогічних оцінок розвитку дітей комунальною установою «Інклюзивно-ресурсний центр» за умови дотримання всіх протиепідемічних заходів.

6. Про організацію роботи міської бібліотеки на території Новоград-Волинської міської територіальної громади.

ВИРІШИЛИ:

1. Дозволити бібліотекам обслуговування користувачів через абонемент за попереднім замовленням літератури при обмеженому доступі користувачів до приміщень бібліотек за умов дотримання визначених протиепідемічних заходів.

Шановні жителі громади! Прохання з розумінням віднестися до встановлених обмежень, оскільки наше здоров’я у наших руках!

Бережіть себе та своїх рідних!

 

Чат-бот Гаряча лінія