Засідання постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності та охорони прав і свобод громадян Новоград-Волинської міської територіальної громади

25 Травня 2021, 18:33

Триває підготовка до восьмої сесії міської ради восьмого скликання. Включені до порядку денного проекти рішень обговорюються на постійних комісіях міської ради.

25 травня проведено засідання постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності та охорони прав і свобод громадян Новоград-Волинської міської територіальної громади, яку провів голова комісії, депутат міської ради Віктор Овдіюк. На засіданні також були присутні міський голова Микола Боровець, заступники міського голови Ірина Гудзь та Віталій Якубов, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Олександр Доля та головні розпорядники коштів.

У процесі засідання комісією розглянуто питання порядку денного, що стосуються роботи житлово-комунального господарства, соціальної сфери, земельних відносин, внесення змін до бюджету, податків та інших питань, які внесено на розгляд сесії.

Зокрема, обговорено питання про встановлення ставок єдиного податку (регуляторний акт), про внесення змін до бюджету Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2021 рік та транспортний податок. Також розглянуто питання про внесення змін до штатної чисельності працівників Новоград-Волинського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та про внесення змін до Статутів комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград- Волинської міської ради та комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання».

Низку питань депутатами погоджено без змін. Озвучені в ході засідання пропозиції, доповнення та зауваження щодо окремих проєктів рішень оформлені протокольно та будуть розглянуті під час засідання погоджувальної ради. Саме ж пленарне засідання восьмої сесії міської ради відбудеться 3 червня.

Детально ознайомитись із усіма проєктами рішень 8 сесії можна на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради за посиланням:

https://info.nvrada.gov.ua/…/category/traven-2021-prmr/

 

Чат-бот Гаряча лінія