Засідання постійної комісії міської ради з питань економічного розвитку

16 Липня 2019, 17:55

В рамках підготовки до 33-ї сесії міської ради сьомого скликання та з метою детального розгляду та обговорення питань, включених до порядку денного чергової сесії (розпорядження міського голови від 27.06.2019 № 151 (о)), 16 липня 2019 року під головуванням депутата міської ради Сергія Хапчука відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань економічного розвитку. 

Під час засідання члени постійної комісії приділили увагу проектам рішень «Про затвердження звіту про виконання міського бюджету міста Новограда-Волинського за перше півріччя 2019 року» та «Про внесення змін до міського бюджету міста Новограда-Волинського на 2019 рік», попередньо детально опрацювавши інформаційні матеріали.

Члени постійної комісії в цілому опрацювали 37 питань порядку денного, які, зокрема, стосувалися земельних відносин, сфери міського бюджету, галузей охорони здоров’я, соціального захисту, фізичної культури та спорту, житлово-комунального господарства, а також культури тощо.

Озвучені в ході засідання пропозиції, доповнення та зауваження щодо окремих проектів рішень, будуть розглянуті під час погоджувальної ради. Серед іншого протокольно записана пропозиція передбачити кошти на оновлення в місті дорожньої розмітки. Між тим, внаслідок опрацювання питань порядку денного депутатами міської ради сформовані відповідні рекомендації, які будуть взяті до уваги посадовцями органів виконавчої влади при подальшій роботі.

 

Чат-бот Гаряча лінія