Засідання постійної комісії міської ради з питань економічного розвитку

28 Серпня 2019, 15:28

В рамках підготовки до 34-ї сесії міської ради сьомого скликання та з метою детального розгляду та обговорення питань, включених до порядку денного чергової сесії, 27 серпня 2019 року під головуванням депутата міської ради Олександра Махновецького за участю міського голови Віктора Весельського відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань економічного розвитку.

Під час засідання члени постійної комісії приділили увагу проектам рішень «Про внесення змін до міського бюджету міста Новограда-Волинського на 2019 рік».

На комісії в цілому опрацювали 13 питань порядку денного, які, зокрема, стосувалися земельних відносин, сфери міського бюджету, галузей охорони здоров’я, соціального захисту, фізичної культури та спорту, житлово-комунального господарства, а також культури тощо.

Озвучені в ході засідання пропозиції, доповнення та зауваження щодо окремих проектів рішень будуть розглянуті під час погоджувальної ради.

Серед іншого до протоколу внесено пропозиції: здійснити комісійний виїзд на вулиці Князів Острозьких та Данила Галицького з метою забезпечення знищення амброзії мешканцями зазначених вулиць зі своїх територій; вжити заходів щодо виконання робіт на об’єктах, на які спрямовані кошти, передбчені на потреби виборчого округу №4 (депутат Бойчук В.М.) для встановлення «лежачого поліцейського» на перехресті вулиць Лесі Українки і Родини Косачів, нанесення до 01 вересня дорожньої розмітки та встановлення знаку примусового обмеження руху на вул. Героїв Майдану біля магазину хлібзаводу.

Між тим, внаслідок опрацювання питань порядку денного депутатами міської ради сформовані відповідні рекомендації, які будуть взяті до уваги посадовцями органів виконавчої влади при подальшій роботі.

 

Чат-бот Гаряча лінія