Засідання постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності

28 Травня 2020, 11:39

Члени постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності: Ігор Юшманов (голова), Олег Ващенко, Юрій Новиченко та Віктор Овдіюк 28 травня розглянули питання порядку пленарного засідання 43-ї сесії міської ради.

Бюджетна комісія попередньо відпрацювала профільні питання, зокрема щодо внесення змін до бюджету міської ОТГ на 2020 рік та інформаційний матеріал, який в частині розподілу вільного залишку бюджетних коштів та спрямування коштів вільного залишку загального фонду до бюджету розвитку сформовано за пропозиціями депутатів міської ради.

Членами комісії було погоджено ставки місцевих податків та зборів на наступний рік на рівні 2020 року. Розглянуло та погодило дані проекти рішень міської ради як такі, що не суперечать вимогам законодавства про захист економічної конкуренції також Житомирське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України.

Присутні обговорили доцільність затвердження Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків Новоград-Волинської міської ОТГ на 2020-2023 роки. Згідно з проектом рішення міської ради, відшкодування витрат пов’язаних зі здійсненням заходів з енергоефективності може отримати ОСББ, яке бере участь в Програмі підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «ЕНЕРГОДІМ» державної установи «Фонд енергоефективності» та залучає для цього кредитні кошти. Так, ОСББ, заявки яких були затверджені ДУ «Фонд енергоефективності» в чисті перших 500 в Україні відповідно до умов Програми «ЕНЕРГОДІМ», для них з бюджету міської ОТГ здійснюється відшкодування частини тіла кредиту в розмірі 10 %.

Переглянути відеотрансляцію засідання постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності можна за посиланням: https://youtu.be/PFZcj7EYHzs.

Олена Обух, т.в.о. начальника відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія