Засідання постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту

24 Жовтня 2019, 16:40

23 жовтня 2019 року, в ході підготовки до чергової сесії міської ради, під головуванням депутата міської ради Володимира Федорчука, відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту.

Під час засідання члени постійної комісії розглянули 31 питання порядку денного 36-ї сесії міської ради сьомого скликання.

Особливу увагу зосередили на питаннях, які стосуються сфери міського бюджету, зокрема «Про внесення змін до міського бюджету міста Новограда-Волинського на 2019 рік».

Також ряд питань стосувалися земельних відносин, галузей охорони здоров’я, фізичної культури та спорту, житлово-комунального господарства, культури тощо.

Частину питань, що не потребують додаткового обговорення, члени постійної комісії погодили внести на голосування під час засідання 36-ї сесії міської ради за скороченою процедурою.

По усіх питаннях взяті до уваги відповідні рекомендації, враховані зауваження та висловлено думки щодо окремих проектів рішень. Усі пропозиції та доповнення оформлені протокольно.

Аліна Пугач, головний спеціаліст відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія