Засідання ради директорів промислових підприємств міста

22 Березня 2019, 20:31

Засідання ради директорів промислових підприємств міста

21 березня 2019 року у конференц-залі міської ради відбулось засідання ради директорів промислових підприємств міста. Участь у засіданні взяли міський голова Віктор Весельський, секретар міської ради Василь Остапчук, перший заступник міського голови Сергій Колотов, т.в.о. начальника відділу підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування міської ради Олена Тімофєєва, заступник начальника ГУ ДФС у Житомирській області – начальник Новоград-Волинського управління ГУ ДФС у Житомирській області Святослав Максимчук, начальник управління статистики у м. Новограді-Волинському Аліна Кур’ята та керівники промислових підприємств міста.

У своєму вступному слові очільник Новограда-Волинського окреслив особливості життєдіяльності міста в розрізі роботи в сфері економіки, а також запевнив, що міська влада сприятиме в межах своїх повноважень місцевим промисловим підприємствам.

На засіданні ради директорів промислових підприємств міста обговорювали підсумки роботи за 2018 рік та січень-лютий 2019 року, а також сплату податків промисловими підприємствами і соціально-економічний стан міста за аналогічний період.

Варто зазначити, що збільшилися надходження від сплати промисловими підприємствами податків, що підтверджує і заступник начальника ГУ ДФС у Житомирській області – начальник Новоград-Волинського управління ГУ ДФС у Житомирській області Святослав Максимчук.

Між тим, керівники промислових підприємств міста озвучили свої досягнення і проблеми з якими стикаються у своїй діяльності зумовленими різними чинниками та обговорили ймовірні шляхи їх подолання. Наразі більшість промислових підприємств Новограда-Волинського у тій чи іншій мірі проводять модернізацію виробництва, що потребує чималих капіталовкладень. Однак, незважаючи на всі труднощі, спостерігається позитивна динаміка поступового зростання.

В кінці розмови міський голова Віктор Весельський подякував керівникам промислових підприємств за роботу та висловив позитивні сподівання на покращення розвитку економіки міста.

 

Чат-бот Гаряча лінія