Засідання робочої групи з питань написання чергового тому книги історії міста

18 Червня 2020, 16:58

18 червня під головуванням заступника міського голови Оксани Гвозденко відбулось засідання робочої групи з написання книги «Підприємства, установи, заклади міста Новограда-Волинського. Історія і сучасність».

Започаткований у 2017 році проект з написання чергового тому історії Новоград-Волинщини майже завершено. Протягом трьох років члени робочої групи збирали та опрацьовували матеріали від установ, підприємств та організацій міста, щоб написати п’яту книгу з серії «Історія міста».

Нагадаємо, що вже вийшли друком чотири книги з цієї серії: «Новоград-Волинський. Історія міста» (2010 рік), «Новоград-Волинський. Вулиці міста» (2013 рік), «Новоград-Волинський. Персоналії» (2016 рік) та «Звягельський календар» (2018 рік).

 Під час засідання члени робочої групи опрацювали впорядкування зібраного матеріалу, визначилися з його розміщенням за розділами. Зокрема,  книга орієнтовно міститиме 10 розділів: підприємства й установи, що стали історією міста; державні установи; військові установи; заклади освіти; медичні установи; заклади культури; спортивні організації; підприємства; громадські організації. Зібрано друкованих матеріалів та фото приблизно на 400 сторінок.

Серед іншого обговорили шляхи пошуку архівних світлин підприємств, установ та закладів Новограда-Волинського. Крім того, доручено розпочати процедуру визначення видавця книги на майданчику електронної системи публічних закупівель України ProZorro.

 

Олена Обух, головний спеціаліст відділу інформації

та зв’язків із громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія